top of page
IMG_4042-2.jpg

RIEŠENIA NA MIERU

Prečo Solauric?

Odborný a Individuálny prístup k zákazníkovi pre nás znamená komplexné pochopenie zákazníka, jeho aktuálnych potrieb ako aj budúcich. Dôkladné vysvetlenie technológie, zo všetkých stránok. 

Sme partia blízkych kamarátov, žiadny cudzí ludia ani externé firmy :) 

My hľadáme pre každého zákazníka to najvhodnejšie a najoptimálnejšie riešenie pre jeho konkrétnu situáciu.  Aby zákazník zbytočne nevyhadzoval peniaze za niečo, čo nevie využiť alebo nie je pre neho vhodné.

Neponúkame žiadne štandardizované balíky ani nemenné zostavy. Venujeme potrebný čas návrhu systému a jeho prínosu pre zákazníka.

Hľadáme pritom elegantné a podľa možností jednoduché riešenia, aby ste so solárnym systémom mali minimum starostí a bol pre vás skutočným prínosom.

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ

Fotovoltické panely dnes už ponúka a montuje veľa spoločností, čo je dobre. 


My kladieme veľký dôraz na profesionálnu montáž s precíznosťou, kedy neopomenieme ani tie najmenšie detaily, aj tie, ktoré nie je na prvý pohľad vidieť.

Taktiež sa snažíme prispôsobiť inštaláciu možným potrebám v budúcnosti. To znamená, že systém navrhneme tak, aby sa dal doplniť, upraviť bez zbytočne veľkých investícií. 

 

Používame kvalitné (tier 1 kvalita), overené a spoľahlivé fotovoltické panely a ďalšie komponenty, pretože chceme, aby Vám fotovoltický systém slúžil dlhé roky k spokojnosti.

montáž fotovoltickej elektrárne.jpg

CERTIFIKÁCIA

bottom of page